Selectie Speelronde 1 4  
2 5  
3 6  

 

Begin data JACK WOLTER  Bekercompetitie 2018-2019

1e ronde: 10-09-2018 4e ronde: 17-12-2018 7e ronde: 11-03-2019 (wordt live geloot)
2e ronde: 22-10-2018 5e ronde: 07-01-2019 8e ronde: 22-04-2019  (wordt live geloot)
3e ronde: 19-11-2018 6e ronde: 18-02-2019 9e ronde: 06-05-2019  (wordt live geloot)

Loting / uitslag van ronde 7: 

Loting / uitslag van ronde 8:   

Loting / uitslag van ronde 9:  

 

 

 

 Algemene Ronde (1e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  10-09-2018  Sportcafe Schaesbergerveld-C (2e-D)  Dierks-B (2e-H) 12 - 12bs
 Maandag  10-09-2018  `t Eikske-C (2e-E)  Mio-E (2e-C) 16 - 08
 Maandag  10-09-2018  Oud Spaans-F (2e-F)  Parkstad Sportcentrum-A (2e-A) 06 - 18
 Maandag  10-09-2018  De Sport-C (2e-C)  de Leeuwenhoek-B (2e-D) 10 - 14
 Maandag  10-09-2018  d`r Sjutt-C (2e-A)  de Residentie-* (2e-?) 24 - 00
 Dinsdag  11-09-2018  Goldfinger-A (2e-B)  d'r Ouwe Keu-A (2e-A) 10 - 14
 Dinsdag  11-09-2018  Apollo-E (2e-B)  Rolduc-A (2e-A) 08 - 16
 Dinsdag  11-09-2018  de Kroeg-B (2e-B)  MFC `t Roadhoes-B (2e-F) Win - NKOD
 Dinsdag  11-09-2018  De Sport-D (2e-B)  `t Eikske-D (2e-C) 16 - 08
 Dinsdag  11-09-2018  de Leeuwenhoek-C (2e-B)  Oud Genhei-A (2e-G) 14 - 10
 Dinsdag  11-09-2018  In de Vrie-D (2e-F)  Apollo-F (2e-A) 18 - 06
 Dinsdag  11-09-2018  G.O.Candlelight-B (2e-B)  `t Eikske-E (2e-H) 20 - 04
 Dinsdag  11-09-2018  Wetzels-C (2e-F)  de Gebroken Keu-C (2e-G) 12bs - 12
 Dinsdag  11-09-2018  `t Centrum-C (2e-F)  Fratelli-Billiardairs-B (2e-E) 12 - 12bs
 Dinsdag  11-09-2018  Rolduc-B (2e-B)  Vrij -
 Woensdag  12-09-2018  Het Kroegje Heerlen-C (2e-H)  Brand Taveerne-A (2e-F) Win - NKOD
 Woensdag  12-09-2018  de Reunie-B (2e-G)  Het Kroegje Heerlen-E (2e-B) 14 - 10
 Woensdag  12-09-2018  D`r Belg-C (2e-H)  Hofland-A (2e-C) 04 - 20
 Woensdag  12-09-2018  Hofland-B (2e-E)  Het Kroegje Heerlen-B (2e-D) 14 - 10
 Woensdag  12-09-2018  Cafe Guusje-A (2e-H)  `t Centrum-B (2e-G) 16 - 08
 Woensdag  12-09-2018  d`r Sjutt-B (2e-D)  Oud Spaans-E (2e-E) 18 - 06
 Woensdag  12-09-2018  Fratelli-Billiardairs-A (2e-B)  de Reunie-C (2e-F) 06 - 18
 Woensdag  12-09-2018  Paddock-B (2e-C)  Carboon-A (2e-C) 14 - 10
 Woensdag  12-09-2018  Carboon-B (2e-H)  d`r Sjutt-A (2e-C) 18 - 06
 Woensdag  12-09-2018  `t Brandwapen-C (2e-H)  Brunssum Noord-B (2e-B) 00 - 24
 Woensdag  12-09-2018  de Ouwe Mert-A (2e-C)  Sportcafe Schaesbergerveld-D (2e-H) 10 - 14
 Woensdag  12-09-2018  In de Vrie-E (2e-G)  Oud Molenberg-D (2e-C) 08 - 16
 Donderdag  13-09-2018  Lucky One-B (2e-A)  The Hustler-A (2e-G) 08 - 16
 Donderdag  13-09-2018  Het Kroegje Heerlen-D (2e-C)  Lucky One-A (2e-B) 22 - 02
 Donderdag  13-09-2018  Oud Genhei-B (2e-D)  Paddock-A (2e-A) 06 - 18
 Donderdag  13-09-2018  `t Volkshuis-C (2e-G)  D`r Belg-D (2e-A) 12bs - 12
 Donderdag  13-09-2018  `t Centrum-D (2e-E)  Black Ball-A (2e-G) 02 - 22
 Donderdag  13-09-2018  Cafe Guusje-C (2e-B)  `t Lauradorp-B (2e-A) 12bs - 12
 Donderdag  13-09-2018  Trefpunt-B (2e-D)  de Residentie-A (2e-D) 14 - 10
 Donderdag  13-09-2018  Oud Molenberg-F (2e-D)  de Koetsch-A (2e-D) 16 - 08
 Donderdag  13-09-2018  de Reunie-D (2e-E)  Het Kroegje Heerlen-F (2e-G) 06 - 18
 Donderdag  13-09-2018  `t Steenenkruis-E (2e-A)  Kroegje-B (2e-E) 14 - 10
 Vrijdag  14-09-2018  Rumpener Beemden-B (2e-E)  G.O.Candlelight-A (2e-H) 10 - 14
 Vrijdag  14-09-2018  Wilhelmina-A (2e-C)  de Rode Ridder-B (2e-G) 12 - 12bs
 Vrijdag  14-09-2018  Mofert-A (2e-G)  Kroegje-A (2e-F) 00 - 24
 Vrijdag  14-09-2018  D`r Belg-B (2e-D)  `t Volkshoes Gelaen-A (2e-F) 24 - 00
 Vrijdag  14-09-2018  The Royal Pub-F (2e-E)  `t Steenenkruis-F (2e-C) 12bs - 12
 Vrijdag  14-09-2018  Oud Molenberg-E (2e-H)  `t Tonneke-A (2e-D) 14 - 10
 Vrijdag  14-09-2018  045-A (2e-E)  de Kroeg-C (2e-E) 08 - 16