Selectie Speelronde 1 4  
2 5  
3 6  

 

Begin data JACK WOLTER  Bekercompetitie 2018-2019

1e ronde: 10-09-2018 4e ronde: 17-12-2018 7e ronde: 11-03-2019 (wordt live geloot)
2e ronde: 22-10-2018 5e ronde: 07-01-2019 8e ronde: 22-04-2019  (wordt live geloot)
3e ronde: 19-11-2018 6e ronde: 18-02-2019 9e ronde: 06-05-2019  (wordt live geloot)

Loting / uitslag van ronde 7: 

Loting / uitslag van ronde 8:   

Loting / uitslag van ronde 9:  

 

 

 

 Algemene Ronde (4e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  17-12-2018  d`r Springbron-A (1e-B)  Vrij -
 Maandag  17-12-2018  Mio-A (SL)  Vrij -
 Maandag  17-12-2018  Bie Alois-A (PL-A)  Vrij -
 Maandag  17-12-2018  In de Vrie-A (SL)  Vrij -
 Dinsdag  18-12-2018  `t Lauradorp-A (PL-A)  Vrij -
 Dinsdag  18-12-2018  De Sport-B (PL-A)  Vrij -
 Dinsdag  18-12-2018  Brunssum Noord-A (1e-D)  de Sjloes-B (SL) .. - ..
 Dinsdag  18-12-2018  de Slek-B (1e-A)  `t Volkshuis-A (PL-B) .. - ..
 Dinsdag  18-12-2018  Rolduc-A (2e-A)  Vrij -
 Dinsdag  18-12-2018  Trefpunt-A (1e-D)  Vrij -
 Dinsdag  18-12-2018  `t Steenenkruis-B (PL-A)  Vrij -
 Dinsdag  18-12-2018  de Sjloes-A (SL)  Vrij -
 Woensdag  19-12-2018  `t Centrum-A (PL-B)  Vrij -
 Woensdag  19-12-2018  Fratelli-Billiardairs-B (2e-E)  Sportcafe Schaesbergerveld-A (SL) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Wetzels-A (PL-A)  `t Brandwapen-A (1e-B) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Apollo-B (SL)  de Bar-A (PL-B) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Joe`s Place-A (SL)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  `t Eikske-B (1e-C)  de Reunie-C (2e-F) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Gorissen-A (PL-A)  de Haas-A (PL-B) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  de Haas-B (PL-A)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  Carboon-B (2e-H)  Rolduc-B (2e-B) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  The Royal Pub-A (SL)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  D`r Belg-A (PL-A)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  de Slek-A (1e-C)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  de Gebroken Keu-A (SL)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  De Sport-A (PL-B)  Vrij -
 Vrijdag  21-12-2018  Gorissen-B (1e-C)  Vrij -
 Vrijdag  21-12-2018  Oud Spaans-A (SL)  Vrij -
 Vrijdag  21-12-2018  `t Steenenkruis-A (PL-B)  Vrij -
 Vrijdag  21-12-2018  Dierks-B (2e-H)  Vrij -
 Vrijdag  21-12-2018  The Hustler-A (2e-G)  Vrij -
 Vrijdag  21-12-2018  Bie Lowieke-A (PL-B)  Vrij -

 Terugval ronde Promotie league (4e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Dinsdag  18-12-2018  In de Vrie-B (PL-B)  de Bar-B (PL-A) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Apollo-C (PL-A)  de Koempels-A (PL-B) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  Mio-B (PL-B)  D`n Aezel-A (PL-B) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  Het Kroegje Heerlen-A (PL-A)  de Bar-C (PL-B) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  Rumpener Beemden-A (PL-A)  Vrij -

 Terugval ronde 1e League (4e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  17-12-2018  Pool Valkenburg-A (1e-D)  Mio-D (1e-B) .. - ..
 Dinsdag  18-12-2018  Mio-C (1e-C)  `t Steenenkruis-C (1e-C) .. - ..
 Dinsdag  18-12-2018  de Gebroken Keu-B (1e-A)  `t Pumpje-A (1e-D) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  de Knert-A (1e-A)  `t Pumpje-B (1e-B) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Edelweiss-A (1e-B)  de Heikaatsje-A (1e-A) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  de Leeuwenhoek-A (1e-C)  The Royal Pub-B (1e-C) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  D`n Aezel-C (1e-C)  Bie Alois-B (1e-A) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  de Kroeg-A (1e-A)  In de Vrie-C (1e-A) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  de Reunie-A (1e-A)  `t Eikske-A (1e-D) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Bacchus-A (1e-B)  Apollo-D (1e-B) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  Sportcafe Schaesbergerveld-B (1e-D)  Wetzels-B (1e-A) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  de Sjloes-C (1e-A)  Oud Molenberg-A (1e-D) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  `t Brandwapen-B (1e-D)  Oud Spaans-C (1e-A) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  `t Volkshuis-B (1e-D)  `t Steenenkruis-D (1e-D) .. - ..

 Terugval ronde 2e League (4e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  17-12-2018  d'r Ouwe Keu-A (2e-A)  Brunssum Noord-B (2e-B) .. - ..
 Maandag  17-12-2018  `t Eikske-D (2e-C)  D`r Belg-B (2e-D) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  G.O.Candlelight-A (2e-H)  Het Kroegje Heerlen-B (2e-D) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Sportcafe Schaesbergerveld-D (2e-H)  de Leeuwenhoek-C (2e-B) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Cafe Guusje-A (2e-H)  Fratelli-Billiardairs-A (2e-B) .. - ..
 Woensdag  19-12-2018  Paddock-A (2e-A)  Vrij -
 Donderdag  20-12-2018  Kroegje-A (2e-F)  d`r Sjutt-C (2e-A) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Het Kroegje Heerlen-F (2e-G)  `t Volkshuis-C (2e-G) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Hofland-A (2e-C)  Cafe Guusje-C (2e-B) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Oud Molenberg-D (2e-C)  Paddock-B (2e-C) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  Trefpunt-B (2e-D)  `t Volkshoes Gelaen-A (2e-F) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  `t Steenenkruis-E (2e-A)  de Kroeg-B (2e-B) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  de Rode Ridder-B (2e-G)  Oud Molenberg-F (2e-D) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  d`r Sjutt-A (2e-C)  de Ouwe Mert-A (2e-C) .. - ..
 Donderdag  20-12-2018  `t Tonneke-A (2e-D)  Kroegje-B (2e-E) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  The Royal Pub-F (2e-E)  `t Lauradorp-B (2e-A) .. - ..
 Vrijdag  21-12-2018  Carboon-A (2e-C)  de Residentie-A (2e-D) .. - ..