Selectie Speelronde 1 4  
2 5  
3 6  

 

Begin data JACK WOLTER  Bekercompetitie 2018-2019

1e ronde: 10-09-2018 4e ronde: 17-12-2018 7e ronde: 11-03-2019 (wordt live geloot)
2e ronde: 22-10-2018 5e ronde: 07-01-2019 8e ronde: 22-04-2019  (wordt live geloot)
3e ronde: 19-11-2018 6e ronde: 18-02-2019 9e ronde: 06-05-2019  (wordt live geloot)

Loting / uitslag van ronde 7: 

Loting / uitslag van ronde 8:   

Loting / uitslag van ronde 9:  

 

 

 

 Algemene Ronde (5e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  07-01-2019  `t Volkshuis-A (PL-B)  de Slek-A (1e-C) 16 - 08
 Maandag  07-01-2019  Mio-A (SL)  de Sjloes-A (SL) 10 - 14
 Maandag  07-01-2019  d`r Springbron-A (1e-B)  In de Vrie-A (SL) 10 - 14
 Dinsdag  08-01-2019  De Sport-B (PL-A)  Sportcafe Schaesbergerveld-A (SL) 16 - 08
 Woensdag  09-01-2019  Apollo-B (SL)  `t Lauradorp-A (PL-A) 06 - 18
 Woensdag  09-01-2019  de Sjloes-B (SL)  `t Steenenkruis-A (PL-B) 12 - 12*
 Woensdag  09-01-2019  `t Steenenkruis-B (PL-A)  Joe`s Place-A (SL) 12* - 12
 Woensdag  09-01-2019  Bie Alois-A (PL-A)  Trefpunt-A (1e-D) 08 - 16
 Donderdag  10-01-2019  Gorissen-A (PL-A)  Rolduc-A (2e-A) 18 - 06
 Donderdag  10-01-2019  de Haas-B (PL-A)  The Hustler-A (2e-G) 14 - 10
 Donderdag  10-01-2019  The Royal Pub-A (SL)  De Sport-A (PL-B) 12 - 12*
 Donderdag  10-01-2019  D`r Belg-A (PL-A)  Wetzels-A (PL-A) 10 - 14
 Donderdag  10-01-2019  Bie Lowieke-A (PL-B)  Dierks-B (2e-H) 20 - 04
 Donderdag  10-01-2019  Carboon-B (2e-H)  `t Centrum-A (PL-B) 08 - 16
 Donderdag  10-01-2019  `t Eikske-B (1e-C)  de Gebroken Keu-A (SL) 04 - 20
 Vrijdag  11-01-2019  Oud Spaans-A (SL)  Gorissen-B (1e-C) 06 - 18

 Terugval ronde Promotie league (5e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Dinsdag  08-01-2019  de Bar-C (PL-B)  de Haas-A (PL-B) 18 - 06
 Dinsdag  08-01-2019  In de Vrie-B (PL-B)  Apollo-C (PL-A) 06 - 18
 Donderdag  10-01-2019  de Bar-A (PL-B)  Vrij -
 Vrijdag  11-01-2019  Mio-B (PL-B)  Rumpener Beemden-A (PL-A) 14 - 10

 Terugval ronde 1e League (5e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  07-01-2019  `t Pumpje-B (1e-B)  Sportcafe Schaesbergerveld-B (1e-D) 16 - 08
 Dinsdag  08-01-2019  de Slek-B (1e-A)  `t Brandwapen-B (1e-D) 12bs - 12
 Dinsdag  08-01-2019  de Gebroken Keu-B (1e-A)  Vrij -
 Woensdag  09-01-2019  de Leeuwenhoek-A (1e-C)  Brunssum Noord-A (1e-D) 14 - 10
 Woensdag  09-01-2019  `t Brandwapen-A (1e-B)  D`n Aezel-C (1e-C) 06 - 18
 Donderdag  10-01-2019  Bacchus-A (1e-B)  `t Volkshuis-B (1e-D) 16 - 08
 Donderdag  10-01-2019  de Reunie-A (1e-A)  Pool Valkenburg-A (1e-D) 12 - 12bs
 Vrijdag  11-01-2019  de Heikaatsje-A (1e-A)  de Kroeg-A (1e-A) 10 - 14
 Vrijdag  11-01-2019  de Sjloes-C (1e-A)  `t Steenenkruis-C (1e-C) 20 - 04

 Terugval ronde 2e League (5e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Woensdag  09-01-2019  de Reunie-C (2e-F)  `t Steenenkruis-E (2e-A) 12 - 12bs
 Woensdag  09-01-2019  Paddock-A (2e-A)  Rolduc-B (2e-B) 12 - 12bs
 Donderdag  10-01-2019  d`r Sjutt-A (2e-C)  d'r Ouwe Keu-A (2e-A) 14 - 10
 Donderdag  10-01-2019  Oud Molenberg-F (2e-D)  `t Volkshuis-C (2e-G) 06 - 18
 Donderdag  10-01-2019  de Residentie-A (2e-D)  de Leeuwenhoek-C (2e-B) 10 - 14
 Donderdag  10-01-2019  Trefpunt-B (2e-D)  Paddock-B (2e-C) 14 - 10
 Donderdag  10-01-2019  Hofland-A (2e-C)  Fratelli-Billiardairs-B (2e-E) 14 - 10
 Vrijdag  11-01-2019  Het Kroegje Heerlen-B (2e-D)  Kroegje-A (2e-F) 08 - 16
 Vrijdag  11-01-2019  The Royal Pub-F (2e-E)  Kroegje-B (2e-E) 14 - 10
 Vrijdag  11-01-2019  D`r Belg-B (2e-D)  Cafe Guusje-A (2e-H) 14 - 10