Selectie Speelronde 1 4  
2 5  
3 6  

 

Begin data JACK WOLTER  Bekercompetitie 2018-2019

1e ronde: 10-09-2018 4e ronde: 17-12-2018 7e ronde: 11-03-2019 (wordt live geloot)
2e ronde: 22-10-2018 5e ronde: 07-01-2019 8e ronde: 22-04-2019  (wordt live geloot)
3e ronde: 19-11-2018 6e ronde: 18-02-2019 9e ronde: 06-05-2019  (wordt live geloot)

Loting / uitslag van ronde 7:  HIER

Loting / uitslag van ronde 8:  HIER

Loting / uitslag van ronde 9:  

 

 

 

 Algemene Ronde (6e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Dinsdag  19-02-2019  De Sport-A (PL-B)  Wetzels-A (PL-A) 14 - 10
 Woensdag  20-02-2019  de Gebroken Keu-A (SL)  `t Lauradorp-A (PL-A) 04 - 20
 Donderdag  21-02-2019  de Haas-B (PL-A)  Trefpunt-A (1e-D) 06 - 18
 Donderdag  21-02-2019  Bie Lowieke-A (PL-B)  De Sport-B (PL-A) 06 - 18
 Vrijdag  22-02-2019  de Sjloes-A (SL)  `t Steenenkruis-B (PL-A) 02 - 22
 Vrijdag  22-02-2019  `t Steenenkruis-A (PL-B)  `t Centrum-A (PL-B) Win - NKOD
 Vrijdag  22-02-2019  In de Vrie-A (SL)  `t Volkshuis-A (PL-B) 16 - 08
 Vrijdag  22-02-2019  Gorissen-B (1e-C)  Gorissen-A (PL-A) 14 - 10

 Terugval ronde Promotie league (6e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Dinsdag  19-02-2019  de Bar-C (PL-B)  Mio-B (PL-B) 18 - 06
 Woensdag  20-02-2019  Bie Alois-A (PL-A)  Apollo-C (PL-A) 14 - 10
 Donderdag  21-02-2019  D`r Belg-A (PL-A)  de Bar-A (PL-B) 02 - 22

 Terugval ronde 1e League (6e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Maandag  18-02-2019  Pool Valkenburg-A (1e-D)  de Leeuwenhoek-A (1e-C) 14 - 10
 Maandag  18-02-2019  `t Pumpje-B (1e-B)  d`r Springbron-A (1e-B) 20 - 04
 Dinsdag  19-02-2019  de Gebroken Keu-B (1e-A)  Bacchus-A (1e-B) 06 - 18
 Woensdag  20-02-2019  de Kroeg-A (1e-A)  de Slek-B (1e-A) 16 - 08
 Donderdag  21-02-2019  `t Eikske-B (1e-C)  de Sjloes-C (1e-A) 12bs - 12
 Donderdag  21-02-2019  D`n Aezel-C (1e-C)  de Slek-A (1e-C) 20 - 04

 Terugval ronde 2e League (6e speelronde)


 Speeldag  Datum  Thuis-team  Uit-team Uitslag
 Dinsdag  19-02-2019  Rolduc-A (2e-A)  Rolduc-B (2e-B) 10 - 14
 Dinsdag  19-02-2019  de Leeuwenhoek-C (2e-B)  D`r Belg-B (2e-D) 08 - 16
 Woensdag  20-02-2019  The Hustler-A (2e-G)  Trefpunt-B (2e-D) 14 - 10
 Woensdag  20-02-2019  Dierks-B (2e-H)  The Royal Pub-F (2e-E) 16 - 08
 Donderdag  21-02-2019  `t Steenenkruis-E (2e-A)  Kroegje-A (2e-F) 10 - 14
 Donderdag  21-02-2019  Hofland-A (2e-C)  d`r Sjutt-A (2e-C) 14 - 10
 Donderdag  21-02-2019  `t Volkshuis-C (2e-G)  Vrij -
 Donderdag  21-02-2019  Carboon-B (2e-H)  Vrij -